BIMAREX SREBRNY

Groszek srebrny to wysokiej klasy węgiel kamienny typu groszek.

Wysoka kaloryczność z bardzo niską zawartością popiołu oraz siarki to gwarancja wysokiej temperatury spalania w wydłużonym czasie.

Kaloryczność

25-27 MJ/kg

Zawartość siarki

max. 0,6 %

Zawartość popiołu

Max 6 %

Zawartość wilgoci

5-12 %

Wymiar ziarna

7-25 mm

Zdolność spiekania

Max 15

Bimarex srebrny, groszek z węgla kamiennego

Wśród klientów, którzy doceniają oszczędne rozwiązania opałowe, dużą popularnością cieszy się nasz groszek srebrny. Produkt wytwarzany jest z wydajnego węgla kamiennego o niskiej spiekalności wynoszącej RI ≤ 15. Nadaje się do pieców kaflowych, kominków oraz kotłów wyposażonych w podajniki.

Długi czas spalania uwarunkowany jest niską zawartością siarki, zawartością popiołu ≤ 6% oraz wysoką kalorycznością – 25-27 MJ/kg. Rewelacyjna wydajność energetyczna groszku srebrnego to bezpośredni czynnik wpływający na Twoje oszczędności. Mniej zużytego materiału opałowego przy możliwości utrzymania stałego ciepła, to niższy koszt inwestycji w paliwo w dłuższym okresie.

Węgiel kamienny, z którego powstaje opał oferowany przez naszą firmę, cechuje się doskonałym składem o niewielkiej zawartości części lotnych. Po przetworzeniu, zanim zostanie on zapakowany w wygodne, 25-kilogramowe worki, jest dokładnie sprawdzany i osuszany w naszym laboratorium.

ZaMÓWIENIE I DOSTAW

ZAMÓWIENIE
Groszek BIMAREX i Węgiel Bimar możesz zamówić telefonicznie lub prze wiadomość e-mail. Istnieje również możliwość złożenia zamówienia osobiście w naszych punktach sprzedaży.

Listę punktów znajdziesz klikając tutaj.
REALIZACJA
Realizowanie zamówień naszych klientów to podstawa. Dzięki długim godzinom pracy magazynu wszystkie zamówienia realizujemy w 24H.
DOSTAWA
Zamówienie dostarczy we wskazane przez Ciebie miejsce na terenie całego kraju. W celu zadania dodatkowych pytań, skontaktuj się z jednym z naszych specjalistów.
Jak złożyć zamówienie
Czas realizacji
Szybko i bezpiecznie

Masz Pytania ?

Jesteśmy do Twojej dyspozycji i odpowiemy na wszystkie pytania.