BIMAREX ZŁOTY

Ekogroszek złoty to kapitalny produkt marki BIMAREX. Węgiel wysokokaloryczny, konfekcjonowany, produkowany z surowca najwyższej klasy, pochodzącego z polskich kopalni. Zapewnij sobie komfort ekogroszku najwyższej jakości!

Kaloryczność

27-29 MJ/kg

Zawartość siarki

max. 0,6 %

Zawartość popiołu

Max 5 %

Zawartość wilgoci

5-12 %

Wymiar ziarna

7-25 mm

Zdolność spiekania

Max 15

* Cena detaliczna na naszych punktach sprzedaży
27-532 Wojciechowice, Stodoły Wieś 10 26-700 Zwoleń ul. Batalionów Chłopskich 5
Ekogroszek Bimarex Węgiel Bimar

Bimarex złoty, ekogroszek wysokokaloryczny z węgla kamiennego

Ekologiczne paliwa stosowane w systemach cieplnych Twojego domu to sposób na oszczędności oraz wspieranie polskiego przemysłu górniczego. Nasz czołowy produkt, jakim jest ekogroszek złoty, cechuje się wysoką kalorycznością 27-29 MJ/kg, niewielką zawartością siarki oraz popiołu. Wytworzony jest z naturalnego węgla kamiennego o niskiej zdolności spiekania – RI ≤ 15. Przed zapakowaniem, jest on dokładnie osuszany, dzięki czemu zawartość wilgoci oscyluje w granicach 5- 12%.

Polski węgiel kamienny jest jednym ze strategicznych surowców rodzimej gospodarki. Jego wysoka wartość opałowa sprawia, że jest on relatywnie ekonomicznym źródłem ciepła względem np. paliw gazowych bądź olejowych. Dysponujemy własnym, nowoczesnym laboratorium, w którym -zanim dokonamy konfekcjonowania – szczegółowo weryfikujemy jakość energetyczną kopaliny.

Sprzedaż ekogroszku złotego odbywa się zarówno w hurcie, jak i w detalu. Standardowa cena za tonę obejmuje produkt dostępny stacjonarnie w wybranym punkcie sprzedaży.

ZaMÓWIENIE I DOSTAW

ZAMÓWIENIE
Ekogroszek BIMAREX i Węgiel Bimar możesz zamówić telefonicznie lub prze wiadomość e-mail. Istnieje również możliwość złożenia zamówienia osobiście w naszych punktach sprzedaży.

Listę punktów znajdziesz klikając tutaj.
REALIZACJA
Realizowanie zamówień naszych klientów to podstawa. Dzięki długim godzinom pracy magazynu wszystkie zamówienia realizujemy w 24H.
DOSTAWA
Zamówienie dostarczy we wskazane przez Ciebie miejsce na terenie całego kraju. W celu zadania dodatkowych pytań, skontaktuj się z jednym z naszych specjalistów.
Jak złożyć zamówienie
Czas realizacji
Szybko i bezpiecznie

Masz Pytania ?

Jesteśmy do Twojej dyspozycji i odpowiemy na wszystkie pytania.