BIMAREX ZŁOTY

Groszek złoty to kapitalny produkt marki BIMAREX. Węgiel wysokokaloryczny, konfekcjonowany, produkowany z surowca najwyższej klasy, pochodzącego z najlepszych kopalni. Zapewnij sobie komfort groszku najwyższej jakości!

Kaloryczność

27-29 MJ/kg

Zawartość siarki

max. 0,6 %

Zawartość popiołu

Max 5 %

Zawartość wilgoci

5-12 %

Wymiar ziarna

7-25 mm

Zdolność spiekania

Max 15

Bimarex złoty, groszek wysokokaloryczny z węgla kamiennego

Ekologiczne paliwa stosowane w systemach cieplnych Twojego domu to sposób na oszczędności oraz wspieranie przemysłu górniczego. Nasz czołowy produkt, jakim jest groszek złoty, cechuje się wysoką kalorycznością 27-29 MJ/kg, niewielką zawartością siarki oraz popiołu. Wytworzony jest z naturalnego węgla kamiennego o niskiej zdolności spiekania – RI ≤ 15. Przed zapakowaniem, jest on dokładnie osuszany, dzięki czemu zawartość wilgoci oscyluje w granicach 5- 12%.

Polski węgiel kamienny jest jednym ze strategicznych surowców rodzimej gospodarki. Jego wysoka wartość opałowa sprawia, że jest on relatywnie ekonomicznym źródłem ciepła względem np. paliw gazowych bądź olejowych. Dysponujemy własnym, nowoczesnym laboratorium, w którym -zanim dokonamy konfekcjonowania – szczegółowo weryfikujemy jakość energetyczną kopaliny.

Sprzedaż groszku złotego odbywa się zarówno w hurcie, jak i w detalu. Standardowa cena za tonę obejmuje produkt dostępny stacjonarnie w wybranym punkcie sprzedaży.

Groszek złoty – najlepszy stosunek ceny do jakości

Podczas wyboru opału należy wziąć pod uwagę wszystkie wymienione wyżej cechy. Wyłącznie na podstawie dobrej znajomości oferty można zapewnić sobie dostęp do wysokiej jakości nośników energii cieplnej wykorzystywanych w systemach grzewczych. Groszek złoty powstaje z najlepszego jakościowo węgla – starannie wyselekcjonowanego już na samym początku procesu krótko po wydobyciu. Dopiero oceniony przez naszych specjalistów w laboratorium, a następnie przetestowany pod kątem kaloryczności, zdolności spiekania czy wartości opałowej, trafia do klienta docelowego – czyli Ciebie!

Rozwiewamy wszelkie wątpliwości związane z wydajnością groszku złotego. Jest to materiał opałowy powstały na bazie starannie przebranego i przebadanego węgla kamiennego. Wybór właśnie takiego, a nie innego paliwa, wiąże się z pozyskaniem sporych oszczędności na ogrzewaniu budynków (dla porównania, na przykład przy użyciu gazu). Groszek złoty sprawdzi się jako dodatkowa alternatywa dla dogrzewania domów wyłącznie z pomocą drewna opałowego. Wysoka kaloryczność, w połączeniu z niską wilgotnością, wydłużają czas spalania i jednocześnie przyczyniają się do oszczędności. Nie pozostaje nic innego, jak zapewnić sobie ciepło w budynku przy użyciu unikatowego, wysokokalorycznego węgla.

Groszek złoty – opał o szlachetnych cechach

Ciepło w korzystnej cenie? Nie warto czekać na lepszy moment. Zachęcamy do tego, aby jeszcze dziś podjąć decyzję i wybrać opał na najbliższy sezon grzewczy. Szczególnie, że aktualna cena jest wciąż relatywnie niska w stosunku do ofert konkurencji. Zachęcamy do zapoznania się z naszym produktem.

W razie dodatkowych pytań służymy wsparciem merytorycznym. Wystarczy się z nami skontaktować – drogą mailową, telefoniczną bądź osobiście w jednym z naszych punktów sprzedaży. Działamy na terenie całego kraju, a zamówienie możemy zrealizować nawet w ciągu doby. Trudno będzie znaleźć inny, równie wysokojakościowy i starannie wyselekcjonowany węgiel – groszek złoty to doskonały wybór!

ZaMÓWIENIE I DOSTAW

ZAMÓWIENIE
Groszek BIMAREX i Węgiel Bimar możesz zamówić telefonicznie lub prze wiadomość e-mail. Istnieje również możliwość złożenia zamówienia osobiście w naszych punktach sprzedaży.

Listę punktów znajdziesz klikając tutaj.
REALIZACJA
Realizowanie zamówień naszych klientów to podstawa. Dzięki długim godzinom pracy magazynu wszystkie zamówienia realizujemy w 24H.
DOSTAWA
Zamówienie dostarczy we wskazane przez Ciebie miejsce na terenie całego kraju. W celu zadania dodatkowych pytań, skontaktuj się z jednym z naszych specjalistów.
Jak złożyć zamówienie
Czas realizacji
Szybko i bezpiecznie

Masz Pytania ?

Jesteśmy do Twojej dyspozycji i odpowiemy na wszystkie pytania.